PŮJČOVNA SVATEBNÍCH DOPLŇKŮ

Půjčovna svatebních doplňků na svatby v EKO STYLU. Zaměřujeme se na svatby – rustikální, boho, vintage, shabby chic, zahradní či glamour. Postupně doplňujeme vlastní výrobu svatebních dekorací dle požadavků a přáních zákazníků. Doplňky k zapůjčení Vám můžeme zaslat poštou, můžete je vyzvednout osobně na naší provozovně nebo nabízíme službu, kdy na místo konání Vaší svatby dekorace sami přivezeme, nadekorujeme a následně po svatbě odvezeme. V rámci této služby můžeme zajistit dle dohody i květinovou výzdobu. Tuto službu nabízíme pouze pro oblast Plzeň a blízké okolí. Podrobnější cenovou kalkulaci Vám rádi vyhotovíme po telefonické či emailové komunikaci.

RENOVACE KUCHYŇSKÝCH DVÍŘEK, DŘEVĚNÉHO NÁBYTKU A PODLAH

Naše společnost nabízí originální úpravu kuchyňských dvířek, dřevěného nábytku a podlah technikou zvanou patina. Jedná se o úpravu, kdy finální vzhled vypadá ošoupaný, jako z dávných časů. Tyto prvky jsou známé u stylu provence, vintage, shabby chic či u severského stylu bydlení. Kuchyňská dvířka si můžete odmontovat, zaslat nám je, my je upravíme a zašleme zpět. Pokud jste z Plzně a okolí, dvířka k nám můžete přivést osobně. Barvy si určíte sami, dle našeho vzorníku. Cenovou kalkulaci Vám rádi vyhotovíme po telefonické či emailové komunikaci.

BYTOVÉ DOPLŇKY A OBRAZY

Na našem eshopu můžete zakoupit naše ručně malované obrazy (malované eko barvami), betonové doplňky a další produkty z naší dílny EKO DEKO. Každý kus je jedinečný originál.

WORKSHOPY PATINOVÁNÍ

Připravujeme pro Vás workshopy v místech HOBBY KOHOUT a DEPO2015. Termíny workshopů najdete v kategorii workshopy patinování nebo individuální kurz pro jednotlivce (po předchozí domluvě dohodou).